Okulary przeciwsłoneczne

icBerlin

W salonie Optyk Piekary 16 w Poznaniu znajdziesz okulary przeciwsłoneczne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych wiodących marek, między innymi Prada, Fendi, Céline czy Ray Ban oraz tych bardziej unikatowych takich jak Sunday Somewhere, Komono, Illesteva.

Markowe okulary przeciwsłoneczne

Dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne to coś więcej niż uzupełnienie letniej stylizacji. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne są solidne okulary. Nie tylko chronią wrażliwe oczy przed światłem słonecznym, ale także przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC.

Wszystkie okulary dostępne w naszym salonie wyposażone są w filtr UV 400 z dodatkowymi oznaczeniami od 0 do 4. Cyfry te określają skalę przyciemnienia. Kategorie 0-2 przepuszczają od 100% do 43% światła, natomiast kategorie 3-4 od 18% do 3% promieni słonecznych.

W praktyce oznacza to, że okulary z oznaczeniem 0 posiadają szkła tylko lekko przydymione, a te z numerem 4 niemal całkowicie zatrzymują światło. Filtr UV to nie jedyne zabezpieczenie, jakie posiadają soczewki okularowe dostępne w salonie Optyk Piekary 16. Nasi Klienci mogą również wykonać soczewki okularowe  z filtrem polaryzacyjnym, niwelujący światło odbijające się od jasnych powierzchni lub fotochromowe, który przepuszcza promienie w zależności od nasłonecznienia.

 

celine dior fendi miu miu prada illesteva sunday somewhere ic! berlin chloe gucci dita Tom-Ford Saint-Laurent sabine Linda-Farrow kuboraum cutler bottega balenciaga akk
optyk piekary 16
ul. Piekary 16/101
61-823 Poznań

poniedziałek-piątek
11:00–19:00
sobota
11:00–16:00
salon@optykpiekary16.pl
882 738 116
Tu jesteśmy